Gökmen Hukuk Bürosu HakkındaKurucumuz Sayın Av. Osman GÖKMEN 1981 yılında Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lise öğreniminin ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2005 yılında derece ile mezun olarak stajını Ankara Barosu'na bağlı olarak tamamladı. ileri seviyede İngilizce ve orta seviyede Almanca bilmektedir.

Gökmen Hukuk Bürosu 2006 yılında Av. Osman GÖKMEN tarafından tarafından Ankara'da kurulmuş Hukuk Danışmanlığı ve Avukatlık Hizmeti ile faaliyetine başlamıştır.

Kurucumuz Av. Osman GÖKMEN halen İcra ve İflas Hukuku, Deniz Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Kooperatifler Hukuku uzmanlık çalışmalarına devam etmektedir.

Gökmen Hukuk Bürosu 8 Avukat, 3 Stajyer Avukat, 18 Katip, 10 İcra Personeli, 3 İdari Personel olmak üzere 42 personeli ile hizmet vermekte olup, hukuk, icra, idari olmak üzere 3 ayrı departmandan oluşmaktadır.

Gökmen Hukuk Bürosu 4000'i aşkın müvekkili ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurucumuz Av. Osman GÖKMEN 100'e yakın firmanın, gazete ve derginin hukuki danışmanlığını yapmakta olup, dergilerde makale ve yazılar bulunmaktadır. 50'den fazla Yargıtay kararında Avukat olarak ismi yer almaktadır.